Oferta

Przedłużanie włosów

Sprawdź wybraną usługę:
01.

Metoda kanapkowa

to inaczej tape-in, to kolejna popularna technika przedłużania włosów. Polega na przymocowaniu pasm do własnych włosów za pomocą specjalnych, cienkich, przezroczystych taśm z klejem. Taśmy wymagają podciągnięcia inaczej korekty co około 4-8 tygodni w zależności od szybkości wzrostu włosów.

  • szybka aplikacja: cały proces może zająć zaledwie godzinę
  • możliwość wielokrotnego użytku: pasma można ponownie użyć po wymianie taśmy klejącej
  • możliwość stylizacji 

Choroby skóry głowy lub silne wypadanie włosów np.( po chemioterapii)

02.

Metoda keratynowa

znana też jako metoda na ciepło, to proces, w którym pasma włosów przedłużanych są przytwierdzane do naturalnych włosów przy pomocy keratyny, która jest naturalnym składnikiem włosów. Pasma są zazwyczaj przyłączane pojedynczo, co zapewnia bardzo naturalny efekt.

  • długotrwały efekt: włosy mogą pozostać na głowie nawet do 3 miesięcy w zależności od szybkości wzrostu włosów i jakości ich pielęgnacji
  • naturalny wygląd: pasma są dobrze ukryte i trudne do odróżnienia od naturalnych włosów
  • możliwość stylizacji: możesz kręcić, prostować i stylizować przedłużane włosy tak jak naturalne, z pewnymi ograniczeniami

Choroby skóry głowy lub silne wypadanie włosów np.( po chemioterapii)

Koloryzacja | Pielęgnacja | Stylizacja

Poznaj nasze metody

Jak pracujemy?

W Femi Sferze zajmiemy się Twoimi włosami w profesjonalny i holistyczny sposób, byś mogła cieszyć się wymarzonym kolorem i zdrowymi lśniącymi włosami. Praca z włosami to dla nasza pasja i ogromna przyjemność. Regularnie się szkolimy, by wiedzieć, co w trawie piszczy i jakie techniki koloryzacji zapewnią Tobie i nam satysfakcjonujący efekt. Pracujemy metodą niteczkową, z wolnej ręki, frame blond, scandinavian hairline, wykonujemy koloryzacje jednolite czy tonowanie. Wychodząc z naszego salonu masz poczuć się jak gwiazda filmowa - ta myśl przyświeca naszej pracy. Zawsze przed umówieniem terminu po raz pierwszy skontaktuj się nami, by upewnić się, jaki rodzaj koloryzacji będziemy wykonywać . Wywiad przed spotkaniem pozwoli nam oszacować czas, który dla Ciebie zarezerwujemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jakie mamy zabiegi?

Kondycja Twoich włosów ma dla nas priorytetowe znaczenie.Mamy w ofercie zabiegi pielęgnacyjne będące odpowiedzią na najczęstsze problemy z włosami naszych Klientek. Chętnie podpowiemy, jak dbać o włosy w domu, by cieszyć się zadbanymi włosami i pięknym kolorem jak najdłużej. Mamy zabiegi dla włosów uwrażliwionych, zniszczonych, które trudno się rozczesują, są matowe, szorstkie i łamliwe. Zaproponujemy Ci rozwiązanie, jeśli Twoje włosy są przesuszone, cienkie i się puszą. Oferujemy także kuracje dla włosów przetłuszczających się, regulujące nadmiar sebum czy przeciwwłupieżowe - pracujemy na trychologicznej serii K05 marki Kaaral. Jeśli masz pytania czy wątpliwości, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, zachęcamy do kontaktu - bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jak stylizujemy?

Koszyk
Scroll to Top