Poznaj nasze wartości

Poznaj nas

Nasza historia zaczęła się w 1999 roku, kiedy Gosia Skrzydlewska stworzyła swoje miejsce beauty – pierwsze na mapie Dobczyc. To inspirująca historia o sile i odwadze, by stworzyć od zera największą firmę w okolicy, zajmującą się zdrowiem i urodą.
Tu przeczytasz naszą rozmowę, w której zdradzamy więcej szczegółów tej historii.

Bardzo ważne są dla nas relacje i atmosfera, co doceniają nasze Klientki i Klienci.
Cenimy skuteczne marki i technologie, pracujemy na tych, które skradły nasze serca.
Nieustająco się rozwijamy, wprowadzamy nowe zabiegi, produkty, usługi, nie lubimy stać w miejscu. 

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego miejsca – zaopiekujemy się Tobą.
Małgorzata Skrzydlewska i Ewelina Skrzydlewska-Bartosik wraz z zespołem

0
Profesjonalistek
0
Gabinetów
0 +
Pozytywnych opinii
0 +
Dostępnych zabiegów

Nasze wartości

Rozwój

nie przestajemy szukać nowych rozwiązań i nieustająco się szkolić, by lepiej odpowiadać na Twoje potrzeby i wciąż Cię zaskakiwać.

Bezpieczeństwo

chcemy, żebyś czuł* się u nas bezpiecznie, dlatego dbamy o higienę i procedury, regularnie dezynfekujemy narzędzia, powierzchnie i sprzęt.

Relacje

stawiamy na dobre relacje, zaczynając od naszego zespołu. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, by budować wzajemne zaufanie.

01.

Jolanta Małgorzata Skrzydlewska

TWÓRCZYNI FEMI SFERY | TERAPEUTKA SKÓRY | PODOLOG

Twórczyni Femi Sfery, za sterami której stoi ponad 20 lat. Kobieta biznesu i ekspertka w branży beauty. Specjalizuje się w zabiegach na twarz – peelingi  chemiczne, terapie trądziku
i przebarwień, zabiegi anty-aging, stymulujące skórę, m.in. mezoterapia mikroigłowa, radiofrekwencja mikroigłowa. Pasjonatka podologii – nieustannie się szkoli i pogłębia
tę dziedzinę z pogranicza medycyny i kosmetologii, by efektywnie pomagać w problemach
ze stopami.

02.

Ewelina

MANAGERKA

Dba o wyjątkową atmosferę w Femi Sferze i wybitną obsługę Klienta. Stara się podchodzić kreatywnie i niestandardowo do realizowanych zadań. Nie szczędzi wysiłków, by Femi Sfera wyróżniała się na rynku usług beauty.

03.

Marta

OPIEKUNKA KLIENTA

Marta jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, z wyjątkową starannością dopieszcza każdy szczegół obsługi Klienta. Dba o atmosferę, wprowadza spokój i opanowanie do naszego zespołu. Klienci doceniają jej starania, by znaleźć szybko dostępny termin. Otacza opieką nasze Klientki i Klientów oraz nas wszystkie, co ma ogromny wpływ na jakość naszej pracy.

04.

Patrycja

KOLORYSTKA | FRYZJER ŚLUBNY

Zdolna i ambitna kolorystka i stylistka włosów. Jej pasją są koloryzacje, naturalne i ponadczasowe. Szczególną wagę przykłada do kondycji włosów swoich Klientek. Perfekcjonistka, której specjalizacją są przepiękne upięcia. Nieustająco się szkoli, by jakość jej prac była na najwyższym poziomie.

05.

Ewelina

KOSMETYCZKA | SPECJALISTKA ZABIEGÓW NA CIAŁO

Ambitna i bardzo zdolna kosmetyczka, która zaraża wszystkich swoim przepięknym uśmiechem. Zawsze promienna i opanowana. Specjalizuje się w zabiegach na ciało – endermologia, karboksyterapia, mani&pedi oraz rytuałach na twarz, tj: Geneo, HydraPure, Esthemax, Glow Skin.

06.

Urszula

KOLORYSTKA | FRYZJERKA

Utalentowana i wszechstronna stylistka włosów. Ula zaraża spokojem i pogodą ducha. Spełnia się w koloryzacjach, także tych najbardziej wymagających, oraz damskim i męskim cięciu. W Femi Sferze zajmuje się także przedłużaniem włosów metodą kanapkową i keratynową.

07.

Monika

KOSMETOLOG | LINERGISTKA

Monika jest troskliwą i kompetentną terapeutką skóry, z prawie 10-letnim doświadczeniem. Wykonuje zaawansowane zabiegi kosmetologiczne, tj. mezoterapię mikroigłową i igłową, rytuały piękna i zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych. Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i lepsze samopoczucie Klientek i Klientów po zabiegu. Bije od niej spokój i pewność działań, jej usposobienie sprzyja wyciszeniu, którego tak potrzebujemy. Monika jest także utalentowaną linergistką, która specjalizuje się w metodzie piórkowej – microblading.

08.

Brygida

KOLORYSTKA | FRYZJERKA

Brygida jest wszechstronnie uzdolnioną stylistką. Dobrze czuje się w strzyżeniach, zarówno męskich jak i damskich. Doskonale sobie radzi z koloryzacjami i pięknie stylizuje upięcia. Jej dodatkowym atutem jest umiejętność rozmowy z Klientem, Brygida zawsze wysłucha i zaproponuje satysfakcjonujące rozwiązanie.

brygida
kateryna
09.

Kateryna

MASAŻYSTKA

Katrin przyjechała do Polski z Ukrainy po wybuchu wojny. Jest świetną masażystką, która „słyszy” palcami.  Bardzo lubi zabiegi głęboko relaksacyjne np. masaż gorącymi kamieniami, peeling całego ciała oraz te wymagające więcej siły: masaże terapeutyczne i antycellulitowe.

Nasza historia

Femi Sfera w obecnym miejscu istnieje od 2010 roku, lecz Małgosia Skrzydlewska swój pierwszy gabinet kosmetyczny otworzyła już w 1999 roku! Jak do tego doszło? Jeśli chcesz nas bliżej poznać, zapraszamy do czytania, ale ostrzegamy – dużo treści!

Gosia: W 1997 roku razem ze swoją rodziną przeprowadziłam się do Dobczyc. Wcześniej nastawiona byłam na karierę w administracji – pracowałam w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że to była moja pasja. Urodziłam córki i poświęciłam się ich wychowywaniu.

Ewelina: Mama była (i jest) zaangażowaną i kreatywną Mamą. Zawsze miałyśmy z siostrą szyte ręcznie stroje na bale i przedstawienia, chodziłyśmy na artystyczne zajęcia dodatkowe: ja w kierunku aktorskim, siostra w kierunku plastycznym. Jeździłyśmy na festiwale, przeglądy teatralne, konkursy.

G: Po przeprowadzce do Dobczyc okazało się, że dzieci są coraz bardziej samodzielne, a ja czułam, że muszę coś w swoim życiu robić, poza dbaniem o domowe ognisko. Postanowiłam założyć własny biznes w branży kosmetycznej. U mnie od pomysłu do działania jest bardzo blisko. Grubo po 30. zaczęłam naukę zawodu kosmetyczki. W 1999 roku otworzyłam pierwszy w Dobczycach gabinet kosmetyczny, przy ul. Witosa. Szybko jednak zapragnęłam poszerzyć swoją działalność, to był dobry czas na powiększenie biznesu, a ja nie lubię stać w miejscu! Założyłam spółkę i powstało Centrum Zdrowia i Urody eMI-Styl. Nasze Klientki mogły skorzystać nie tylko z usług kosmetycznych, ale także fryzjerskich i solaryjnych. Cały czas poszerzałam swoje horyzonty, jeździłam na kongresy, szkolenia, poznawałam nowe trendy. Otworzyłyśmy pierwszy w Dobczycach fitness klub dla kobiet! Byłyśmy wówczas prekursorkami tej formy spędzania wolnego czasu i dbania o sylwetkę. To w eMI-Styl po raz pierwszy pojawił się Pilates, Joga, zajęcia na piłkach i stepach. Organizowałyśmy wieczory tematyczne z salsą czy flamenco w roli głównej! Działo się!

I jak to zwykle w takich historiach bywa, nastąpił nagły zwrot wydarzeń. Zostałyśmy zmuszone do zmiany lokalu, a moja wizja przyszłości firmy była różna od wizji mojej wspólniczki. Jak to mówią, po dobrym zawsze przychodzi lepsze, i tak powstała Femi Sfera. Powstała jako biznes rodzinny, ale przez pierwsze lata funkcjonowałyśmy jeszcze bez Eweliny, mojej córki.

E: Ja do Femi Sfery dołączyłam na stałe w 2013 r. Tak to bywa w życiu, że najpierw chce się spróbować czegoś samemu, na własną rękę. A przede wszystkim z daleka od rodziców!:) Jak już spróbowałam i poznałam trud własnej działalności w Krakowie, to założyłam później z przyjaciółką Klub Zabaw dla Dzieci Patataj w Dobczycach i częściej bywałam też w Femi Sferze. Na coraz więcej rzeczy miałam wpływ. Zaczęłam uczyć się programów graficznych i tworzyć wizytówki, ulotki, plakaty. Zaczęłam organizować małe eventy, najpierw na potrzeby firmy, potem dla lokalnej społeczności. Doszłam do wniosku, że nad pracę z dziećmi przedkładam pracę z dorosłymi ludźmi, a przede wszystkim Kobietami. Sprzedałyśmy Klub Patataj, a ja na dobre zadomowiłam się w Femi Sferze. Obecnie jestem odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowej i budowanie wizerunku Femi Sfery. Wciąż chętnie angażuję się i inicjuję różne wydarzenia w Dobczycach, głównie dla Kobiet.

G: Obecnie Femi Sferę tworzy kobiecy zespół pasjonatek swojego zawodu, które przede wszystkim lubią ludzi. Duży nacisk kładziemy na relacje w zespole, co przekłada się na dobrą atmosferę i samopoczucie Klientów. Jesteśmy firmą rodzinną -mój mąż, będący dla mnie podporą i wsparciem, niedawno został oficjalnym współwłaścicielem Femi Sfery, a jego pomoc w firmie jest nieoceniona.

E: Nie stoimy w miejscu, cały czas się rozwijamy. Chcemy zaskakiwać naszych Klientów innowacyjnością, oczarować ich doskonałą obsługą i oferować świetnej jakości usługi i produkty. Popełniamy błędy, uczymy się, pracujemy nad sobą – najważniejsze to nie spocząć na laurach!

G: W ostatnim czasie odkryłam nową dziedzinę kosmetologii i medycyny – podologię, którą od paru lat zgłębiam, by pomagać Klientom w problemach ze stopami. Jest to dla mnie fascynująca specjalizacja, której wciąż się uczę. Ciągły rozwój i edukacja są dla mnie priorytetem w zawodzie kosmetyczki.

Ewelina i Gosia: Zapraszamy Cię do naszego świata – damy Ci kobiece wsparcie, a przy tym zadbamy o Twoje zdrowie i urodę.

Co mówią nasi Klienci?

Grzegorz Góralik
Grzegorz Góralik
2024-02-03
Najlepszy fryzjer do jakiego trafiliśmy. Cała rodzina chodzi i wszyscy mega zadowoleni. Pani Patrycja robi robotę!
Weronika
Weronika
2024-01-15
Jestem bardzo zadowolona z usługi koloryzacji u Pani Brygidy 🙆‍♀️ bardzo sympatyczna wizyta ✌️
Renata Romaniak
Renata Romaniak
2024-01-14
Polecam. Panie miłe profesjonalne Fajny klimat Tu chce się być 👍
Jadwiga Święch
Jadwiga Święch
2024-01-13
Bardzo dziękuję za wspaniałą, profesionalną obsługe.
Daniel Kmieć
Daniel Kmieć
2024-01-03
Super obsługa. Bardzo komfortowo przeprowadzone zabiegi
Janina Stachnik
Janina Stachnik
2023-12-17
Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg, miła atmosfera. Polecam.
Asia S
Asia S
2023-12-12
Jestem zadowolona klientką FemiSfery od wielu...wielu...lat!Nigdy się nie zawiodłam. Jakość świadczonych uslug, atmosfera, zyczliwość - to wszystko sprawia, iż zawsze z uśmiechem na ustach, się tutaj przychodzi i oddaje w ręce profesjonalistów. Nic nie trzeba mówić, personel wie najlepiej czego nam potrzeba, jesli się wahamy to slużą podpowiedzią. Dziękuję i polecam serdecznie.
Krzysztof Węgrzyn
Krzysztof Węgrzyn
2023-12-04
Bardzo fachowy i przyjazny personel w salonie fryzjerskim. Strzyżenie pierwsza klasa. Polecam. Po jakimś czasie i którymś z kolei strzyżeniu nie zmieniam zdania, a wręcz polecam jeszcze mocniej.
Koszyk
Scroll to Top