Zabiegi na twarz

Wierzymy że wizyta u kosmetyczki nie jest luksusem, lecz jednym z elementów dbania o własne ciało i ducha. Po pierwsze – chcemy jak najdłużej cieszyć się jędrną i gładką skórą, a po drugie – potrzebujemy kontaktu z drugim człowiekiem. Żyjemy w tak dużym tempie, że moment, kiedy możemy położyć się na wygodnym fotelu i poddać się ciepłemu dotykowi dłoni, jest dla nas bardzo cenny. Chwila rozmowy, błogiego relaksu, odpoczynku jest równie istotna, jak efekty zabiegów.

W Femi Sferze oferujemy zabiegi kosmetyczne dobrane do problemu skóry. W ofercie mamy zabiegi z kwasami, oczyszczanie, profilaktykę przeciwstarzeniową, kuracje przeciwtrądzikowe i inne. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz praca na wysokiej jakości markach kosmetycznych decydują o skuteczności stosowanych przez nas kuracji. Zapraszamy także na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, w których trakcie zdiagnozujemy Twój problem i zaproponujemy rozwiązanie.

Architect Peel

250,00 zł
zabieg na rozszerzone pory
Zarezerwuj

Klapp Skin Couperose

200,00 zł
zabieg na naczynka
Zarezerwuj

Kwas migdałowy

150,00 zł
Natinuel
Zarezerwuj

Zamykanie naczynek

od 150,00 zł
Apilus
Zarezerwuj

Oczyszczanie

150,00 zł
manualne twarzy
Zarezerwuj

Skinshooter HC3 Klapp

220,00 zł
mezoterapia bezigłowa
Zarezerwuj

Phyris

130,00 zł
Hyaluron Hydra
Zarezerwuj

Reti Peel

350,00 zł
zabieg silnie odmładzający
Zarezerwuj

Henna

Oprawa oczu, czyli brwi i rzęsy mają fenomenalne znaczenie dla naszego wizerunku. Dobrze dobrany kształt brwi podkreśla urodę, źle wymodelowane brwi mogą dodać lat lub wręcz zniekształcić rysy twarzy. Warto oddać się w ręce specjalisty – to szybki zabieg, który potrafi odmienić Kobietę! Brwi kształtujemy pęsetą lub woskiem.

Henna

28,00 zł
brwi z regulacją
Zarezerwuj

Henna

40,00 zł
brwi i rzęs z regulacją brwi
Zarezerwuj

Lifting rzęs z laminacją

150,00 zł
i botoxem
Zarezerwuj

Brow Henna

110,00 zł
z geometrią brwi
Zarezerwuj

Makijaż

W Femi Sferze pragniemy makijażem wydobyć Twoje naturalne piękno. Pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach, staramy się trzymać rękę na pulsie i szkolimy się z aktualnych trendów w tej branży. Nasze makijaże trzymają się (co najmniej) do rana!

Makijaż

100,00 zł
wieczorowy
Zarezerwuj

Makijaż

150,00
ślubny
Zarezerwuj

Makijaż

75,00 zł
ślubny próbny
Zarezerwuj