Manicure

Dłonie powinny być wizytówką każdego człowieka – także mężczyzn! Profesjonalnie wykonany manicure i dobrej jakości kosmetyki są niezwykle istotne, ale najważniejsza jest odpowiednia sterylizacja narzędzi. Tylko wysterylizowane narzędzia w autoklawie dają gwarancję bezpieczeństwa – Tobie i nam! W Femi Sferze wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy, przedłużanie żelem oraz manicure japoński. Przy każdym zabiegu peelingujemy dłonie aromatycznym peelingiem oraz wcieramy krem lub maskę – gratis!

Klasyczny

45,00zł
manicure z malowaniem
Zarezerwuj

Hybrydowy

od 70,00zł
manicure
Zarezerwuj

Japoński

60,00zł
manicure
Zarezerwuj

Żelowy

135,00 zł
manicure z hybrydą
Zarezerwuj

Pedicure

Stopy niosą nas przez życie, a tak często je zaniedbujemy! Suche i pękające pięty czy źle obcięte paznokcie są nieestetyczne, ale przede wszystkim mogą doprowadzić do poważniejszych i bolesnych problemów, takich jak hiperkeratozy czy wrastające paznokcie. Pedicure frezarkowy z zachowaniem najwyższych standardów higieny – sterylizujemy wszystkie narzędzia w autoklawie. Jeśli sobie życzysz, możemy wykonać relaksujący masaż stóp oraz peeling, dzięki czemu jeszcze bardziej się odprężysz.

Pedicure

90,00zł
frezarkowy
Zarezerwuj

Pedicure

100,00zł
frezarkowy z malowaniem
Zarezerwuj

Pedicure

120,00zł
frezarkowy z hybrydą
Zarezerwuj

Podologia

Podologia zajmuje się specjalistycznym leczeniem schorzeń stóp. Femi Sfera oferuje szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji stopy: usuwanie brodawek wirusowych, modzeli, odcisków, pielęgnacja stopy cukrzycowej, kuracja wrastającego paznokcia, usuwanie hiperkeratoz i inne. Setki godzin na specjalistycznych szkoleniach i dziesiątki (a może i setki?) zadowolonych Klientów, uwolnionych od bólu i dyskomfortu dają Ci pewność, że pomożemy Ci z Twoim problemem. Zapraszamy także na bezpłatne konsultacje podologiczne, które pozwolą na zdiagnozowanie problemu oraz ustalenie kuracji.

Podstawowy

130,00zł
zabieg podologiczny
Zarezerwuj

Usunięcie

od 50,00zł
odciska
Zarezerwuj

Wrastający

85,00zł
paznokieć
Zarezerwuj

Usuwanie

od 35,00zł
brodawek
Zarezerwuj