Manicure

Dłonie powinny być wizytówką każdego człowieka – także mężczyzn! Profesjonalnie wykonany manicure i dobrej jakości kosmetyki są niezwykle istotne, ale najważniejsza jest odpowiednia sterylizacja narzędzi. Tylko wysterylizowane narzędzia w autoklawie dają gwarancję bezpieczeństwa – Tobie i nam! W Femi Sferze wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy, tytanowy, przedłużanie żelem oraz manicure japoński. Przy każdym zabiegu peelingujemy dłonie aromatycznym peelingiem oraz wcieramy krem lub maskę – gratis!

Manicure

35,00zł
klasyczny z malowaniem
Zarezerwuj

Hybrydowy

od 50,00zł
manicure
Zarezerwuj

Japoński

47,00zł
manicure
Zarezerwuj

Tytanowy

80,00 zł
manicure
Zarezerwuj

Pedicure

Stopy niosą nas przez życie, a tak często je zaniedbujemy! Suche i pękające pięty czy źle obcięte paznokcie są nieestetyczne, ale przede wszystkim mogą doprowadzić do poważniejszych i bolesnych problemów, takich jak hiperkeratozy czy wrastające paznokcie. Pedicure frezarkowy z zachowaniem najwyższych standardów higieny – sterylizujemy wszystkie narzędzia w autoklawie. Jeśli sobie życzysz, możemy wykonać relaksujący masaż stóp oraz peeling, dzięki czemu jeszcze bardziej się odprężysz.

Pedicure

80,00zł
frezarkowy
Zarezerwuj

Pedicure

90,00zł
frezarkowy z malowaniem
Zarezerwuj

Pedicure

110,00zł
frezarkowy z hybrydą
Zarezerwuj

Podologia

Podologia zajmuje się specjalistycznym leczeniem schorzeń stóp. Femi Sfera oferuje szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji stopy: usuwanie brodawek wirusowych, modzeli, odcisków, pielęgnacja stopy cukrzycowej, kuracja wrastającego paznokcia, usuwanie hiperkeratoz i inne. Setki godzin na specjalistycznych szkoleniach i dziesiątki (a może i setki?) zadowolonych Klientów, uwolnionych od bólu i dyskomfortu dają Ci pewność, że pomożemy Ci z Twoim problemem. Zapraszamy także na bezpłatne konsultacje podologiczne, które pozwolą na zdiagnozowanie problemu oraz ustalenie kuracji.

Podstawowy

120,00zł
zabieg podologiczny
Zarezerwuj

Usunięcie

od 20,00zł
odciska
Zarezerwuj

Wrastający

65,00zł
paznokieć
Zarezerwuj

Usuwanie

od 35,00zł
brodawek
Zarezerwuj