Masaże

W Femi Sferze stawiamy na głęboki relaks odczuwany wszystkimi zmysłami. Ciepły dotyk dłoni, faktura cukrowych peelingów, zapachy olejów i maseł, kojące światła, wyciszająca muzyka – to wszystko pozwala na odprężenie ducha i rozluźnienie ciała. Masaże relaksacyjne – częściowe lub całego ciała – są świetnym sposobem na pozbycie się napięć i zmęczenia.

Masaż

40,00zł
karku i szyi
Zarezerwuj

Relaksacyjny

60,00zł
masaż pleców
Zarezerwuj

Relaksacyjny

120,00zł
masaż całego ciała
Zarezerwuj

Masaż

80,00 zł
pleców świecą
Zarezerwuj

Zabiegi na ciało

Komponując zabiegi na ciało, szukamy najpierw wyjątkowych kosmetyków. Muszą nas oszołomić zapachami i aromatami, muszą mieć świetnej jakości skład, muszą działać cuda! Po zabiegu Twoje ciało będzie obłędnie pachnieć, będzie gładkie i bardziej jędrne. Poczujesz się seksowna i apetyczna!

Złota pomarańcza

89,00zł
peeling całego ciała
Zarezerwuj

Imbirowo-migdałowy

159,00zł
zabieg na ciało (peeling, masaż, maska)
Zarezerwuj

Słodka porzeczka

89,00zł
peeling całego ciała
Zarezerwuj

Pomarańczowo-kokosowy

159,00zł
zabieg na ciało (peeling, masaż, maska)
Zarezerwuj

Solarium

Mocna opalenizna jest passe. My jednak traktujemy opalanie się w solarium terapeutycznie. Przede wszystkim polecamy parę sesji opalania przed urlopem w cieplejszych klimatach, żeby przygotować skórę do dłuższej ekspozycji na słońce. Mamy solarium leżące, z lampami o bardzo niskim współczynniku opalania – 0,3 – dedykowane skórom wrażliwym i skłonnym do zaczerwienień, oraz solarium stojące z lampami o wyższym współczynnikiem opalania, dla osób z ciemną karnacją lub już opalonych.

Minuta opalania

1,00 zł
Zarezerwuj

Karnet 100 minut

85,00 zł
Zarezerwuj

Karnet 50 minut

45,00 zł
Zarezerwuj

Depilacja

Nadmierne owłosienie może być źródłem kompleksów. Golenie działa na krótką metę, podrażnia skórę, a przede wszystkim powoduje, że włos staje się mocny, gruby i gęsty. W Femi Sferze stosujemy różne metody depilacji — woskiem ciepłym, woskiem bezpaskowym, pastą cukrową. Mamy też różne rodzaje wosków, dzięki czemu zabieg depilacji nawet najdelikatniejszych miejsc jest praktycznie bezbolesny i nie podrażnia skóry.