Patrycja

Zdolna i ambitna kolorystka i stylistka włosów. Jej pasją są koloryzacje, naturalne i ponadczasowe. Szczególną wagę przykłada do kondycji włosów sowich Klientek. Perfekcjonistka, spełnia się również w upięciach i stylizacjach.

Patrycja

‐ Stylistka włosów ‐
Ewelina

Dba o wyjątkową atmosferę w Femi Sferze i wybitną obsługę Klienta. Stara się podchodzić kreatywnie i niestandardowo do realizowanych zadań. Nie szczędzi wysiłków, by Femi Sfera wyróżniała się na rynku usług beauty.

Ewelina

‐ manager ‐
Jolanta Małgorzata Skrzydlewska

Twórczyni Femi Sfery, za sterami której stoi ponad 20 lat. Kobieta biznesu i ekspertka w branży beauty. Specjalizuje się w zabiegach na twarz – peelingi  chemiczne, terapie trądziku i przebarwień, zabiegi anty-aging, stymulujące skórę, m.in. mezoterapia mikroigłowa, radiofrekwencja mikroigłowa. Pasjonatka podologii – nieustannie się szkoli i pogłębia tę dziedzinę z pogranicza medycyny i kosmetologii, by efektywnie pomagać w problemach ze stopami.

Jolanta Małgorzata Skrzydlewska

‐ właścicielka ‐
Brygida

Brygida jest wszechstronnie uzdolnioną stylistką. Dobrze czuje się w strzyżeniach, zarówno męskich jak i damskich. Doskonale sobie radzi z koloryzacjami i pięknie stylizuje upięcia. Jej dodatkowym atutem jest umiejętność rozmowy z Klientem, Brygida zawsze wysłucha i zaproponuje satysfakcjonujące rozwiązanie.

Brygida

‐ stylistka włosów ‐
Ewelina

Ambitna i bardzo zdolna kosmetyczka, która zaraża wszystkich swoim przepięknym uśmiechem. Zawsze spokojna i opanowana. Specjalizuje się w zabiegach na ciało – endermologia, karboksyterapia, mani&pedi oraz zabiegach na twarz: Geneo, HydraPure, Esthemax.

Ewelina

‐ kosmetyczka ‐
Ela

Nasza specjalistka do spraw obsługi Klienta, dba o dobrostan i komfort nas wszystkich. Nie ma dla niej zadań niemożliwych, potrafi zdziałać cuda, jeśli potrzebujesz terminu. Świetnie zorganizowana i wyjątkowo troskliwa.

Ela

‐ opiekunka Klienta ‐
Ula

Utalentowana i wszechstronna stylistka włosów. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Spełnia się w koloryzacjach, także tych najbardziej wymagających, oraz damskim i męskim cięciu.

Ula

‐ Stylistka włosów ‐
Katrin

Katrin przyjechała do Polski z Ukrainy po wybuchu wojny. Jest świetną masażystką, która „słyszy” palcami.  Bardzo lubi zabiegi głęboko relaksacyjne np. masaż gorącymi kamieniami, peeling całego ciała oraz te wymagające więcej siły: masaże terapeutyczne i antycellulitowe.

Katrin

‐ masażystka ‐

Nasza historia

Femi Sfera w obecnym miejscu istnieje od 2010 roku, lecz Małgosia Skrzydlewska swój pierwszy gabinet kosmetyczny otworzyła już w 1999 roku! Jak do tego doszło? Jeśli chcesz nas bliżej poznać, zapraszamy do czytania, ale ostrzegamy – dużo treści!

Gosia: W 1997 roku razem ze swoją rodziną przeprowadziłam się do Dobczyc. Wcześniej nastawiona byłam na karierę w administracji – pracowałam w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że to była moja pasja. Urodziłam córki i poświęciłam się ich wychowywaniu.

Ewelina: Mama była (i jest) zaangażowaną i kreatywną Mamą. Zawsze miałyśmy z siostrą szyte ręcznie stroje na bale i przedstawienia, chodziłyśmy na artystyczne zajęcia dodatkowe: ja w kierunku aktorskim, siostra w kierunku plastycznym. Jeździłyśmy na festiwale, przeglądy teatralne, konkursy.

G: Po przeprowadzce do Dobczyc okazało się, że dzieci są coraz bardziej samodzielne, a ja czułam, że muszę coś w swoim życiu robić, poza dbaniem o domowe ognisko. Postanowiłam założyć własny biznes w branży kosmetycznej. U mnie od pomysłu do działania jest bardzo blisko. Grubo po 30. zaczęłam naukę zawodu kosmetyczki. W 1999 roku otworzyłam pierwszy w Dobczycach gabinet kosmetyczny, przy ul. Witosa. Szybko jednak zapragnęłam poszerzyć swoją działalność, to był dobry czas na powiększenie biznesu, a ja nie lubię stać w miejscu! Założyłam spółkę i powstało Centrum Zdrowia i Urody eMI-Styl. Nasze Klientki mogły skorzystać nie tylko z usług kosmetycznych, ale także fryzjerskich i solaryjnych. Cały czas poszerzałam swoje horyzonty, jeździłam na kongresy, szkolenia, poznawałam nowe trendy. Otworzyłyśmy pierwszy w Dobczycach fitness klub dla kobiet! Byłyśmy wówczas prekursorkami tej formy spędzania wolnego czasu i dbania o sylwetkę. To w eMI-Styl po raz pierwszy pojawił się Pilates, Joga, zajęcia na piłkach i stepach. Organizowałyśmy wieczory tematyczne z salsą czy flamenco w roli głównej! Działo się!

I jak to zwykle w takich historiach bywa, nastąpił nagły zwrot wydarzeń. Zostałyśmy zmuszone do zmiany lokalu, a moja wizja przyszłości firmy była różna od wizji mojej wspólniczki. Jak to mówią, po dobrym zawsze przychodzi lepsze, i tak powstała Femi Sfera. Powstała jako biznes rodzinny, ale przez pierwsze lata funkcjonowałyśmy jeszcze bez Eweliny, mojej córki.

E: Ja do Femi Sfery dołączyłam na stałe w 2013 r. Tak to bywa w życiu, że najpierw chce się spróbować czegoś samemu, na własną rękę. A przede wszystkim z daleka od rodziców!:) Jak już spróbowałam i poznałam trud własnej działalności w Krakowie, to założyłam później z przyjaciółką Klub Zabaw dla Dzieci Patataj w Dobczycach i częściej bywałam też w Femi Sferze. Na coraz więcej rzeczy miałam wpływ. Zaczęłam uczyć się programów graficznych i tworzyć wizytówki, ulotki, plakaty. Zaczęłam organizować małe eventy, najpierw na potrzeby firmy, potem dla lokalnej społeczności. Doszłam do wniosku, że nad pracę z dziećmi przedkładam pracę z dorosłymi ludźmi, a przede wszystkim Kobietami. Sprzedałyśmy Klub Patataj, a ja na dobre zadomowiłam się w Femi Sferze. Obecnie jestem odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowej i budowanie wizerunku Femi Sfery. Wciąż chętnie angażuję się i inicjuję różne wydarzenia w Dobczycach, głównie dla Kobiet.

G: Obecnie Femi Sferę tworzy kobiecy zespół pasjonatek swojego zawodu, które przede wszystkim lubią ludzi. Duży nacisk kładziemy na relacje w zespole, co przekłada się na dobrą atmosferę i samopoczucie Klientów. Jesteśmy firmą rodzinną i prorodzinną:) W Femi Sferze urodziło się już 5 dzieci! Mój mąż, będący dla mnie podporą i wsparciem, niedawno został oficjalnym współwłaścicielem Femi Sfery, a jego pomoc w firmie jest nieoceniona

E: Nie stoimy w miejscu, cały czas się rozwijamy. Chcemy zaskakiwać naszych Klientów innowacyjnością, oczarować ich doskonałą obsługą i oferować świetnej jakości usługi i produkty. Popełniamy błędy, uczymy się, pracujemy nad sobą – najważniejsze to nie spocząć na laurach!

G: W ostatnim czasie odkryłam nową dziedzinę kosmetologii i medycyny – podologię, którą od paru lat zgłębiam, by pomagać Klientom w problemach ze stopami. Jest to dla mnie fascynująca specjalizacja, której wciąż się uczę. Ciągły rozwój i edukacja są dla mnie priorytetem w zawodzie kosmetyczki.

Ewelina i Gosia: Zapraszamy Cię do naszego świata – damy Ci kobiece wsparcie, a przy tym zadbamy o Twoje zdrowie i urodę.