Patrycja Hankus

Fryzjerka, która ma wyjątkową intuicję i wyczucie koloru. Beżowy blond, miodowy brąz, pudrowy róż – Patrycja lubi wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi. Koloryzacja to jej pasja! Uwielbiają ją Panny Młode, które cenią sobie nonszalanckie i swobodne upięcia. Wytrwale szlifuje swoje umiejętności w zakresie strzyżeń, biorąc udział w prestiżowych szkoleniach.

Patrycja Hankus

‐ Fryzjerka ‐
Martyna Hynek

Licencjonowany kosmetolog – osoba, która zaraża pozytywną energią. Działa szybko i dokładnie. Ma artystyczne zacięcie: Klientki są zachwycone jej makijażami oraz zdobieniami paznokci. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę z zakresu leczenia kwasami medycznymi oraz podologii.

Martyna Hynek

‐ Kosmetyczka ‐
Ewelina Skrzydlewska-Bartosik

Prawa ręka Małgosi, w firmie odpowiedzialna za budowanie wizerunku i planowanie strategii marketingowych. Dba o wyjątkową atmosferę w Femi Sferze i obsługę Klienta. Stara się podchodzić kreatywnie i niestandardowo do realizowanych zadań. Nie szczędzi wysiłków, by Femi Sfera wyróżniała się na rynku usług „urodowych” .

Ewelina Skrzydlewska-Bartosik

‐ manager ‐
Jolanta Małgorzata Skrzydlewska

Pomysłodawczyni, Pani Prezes, Dyrektor Kreatywny i dobry duch Femi Sfery! A przede wszystkim: ekspertka od zabiegów na twarz – komponuje bardzo skuteczne mieszanki kwasów na najróżniejsze problemy skóry; specjalistka od bezbolesnej depilacji, indywidualnie dobiera metodę usuwania włosków; pasjonatka podologii – nieustannie się szkoli i pogłębia tę dziedzinę z pogranicza medycyny i kosmetologii, by efektywnie pomagać w problemach ze stopami; znawczyni urody kobiet +50 – potrafi odmienić i odmłodzić makijażem!

Jolanta Małgorzata Skrzydlewska

‐ właścicielka ‐
Kasia Śmieszek

Kasia jest osobą uśmiechniętą i wyjątkowo serdeczną. Jej specjalizacją są wymagające koloryzacje.

Kasia Śmieszek

‐ Fryzjerka ‐
Anna Dudziak

Anna Dudziak

‐ kosmetolog ‐
Ewelina Ziółkowska

Ewelina Ziółkowska

‐ kosmetyczka ‐

Nasza historia

Femi Sfera w obecnym miejscu istnieje od 2010 roku, lecz Małgosia Skrzydlewska swój pierwszy gabinet kosmetyczny otworzyła już w 1999 roku! Jak do tego doszło? Jeśli chcesz nas bliżej poznać, zapraszamy do czytania, ale ostrzegamy – dużo treści!

Gosia: W 1997 roku razem ze swoją rodziną przeprowadziłam się do Dobczyc. Wcześniej nastawiona byłam na karierę w administracji – pracowałam w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że to była moja pasja. Urodziłam córki i poświęciłam się ich wychowywaniu.

Ewelina: Mama była (i jest) zaangażowaną i kreatywną Mamą. Zawsze miałyśmy z siostrą szyte ręcznie stroje na bale i przedstawienia, chodziłyśmy na artystyczne zajęcia dodatkowe: ja w kierunku aktorskim, siostra w kierunku plastycznym. Jeździłyśmy na festiwale, przeglądy teatralne, konkursy.

G: Po przeprowadzce do Dobczyc okazało się, że dzieci są coraz bardziej samodzielne, a ja czułam, że muszę coś w swoim życiu robić, poza dbaniem o domowe ognisko. Postanowiłam założyć własny biznes w branży kosmetycznej. U mnie od pomysłu do działania jest bardzo blisko. Grubo po 30. zaczęłam naukę zawodu kosmetyczki. W 1999 roku otworzyłam pierwszy w Dobczycach gabinet kosmetyczny, przy ul. Witosa. Szybko jednak zapragnęłam poszerzyć swoją działalność, to był dobry czas na powiększenie biznesu, a ja nie lubię stać w miejscu! Założyłam spółkę i powstało Centrum Zdrowia i Urody eMI-Styl. Nasze Klientki mogły skorzystać nie tylko z usług kosmetycznych, ale także fryzjerskich i solaryjnych. Cały czas poszerzałam swoje horyzonty, jeździłam na kongresy, szkolenia, poznawałam nowe trendy. Otworzyłyśmy pierwszy w Dobczycach fitness klub dla kobiet! Byłyśmy wówczas prekursorkami tej formy spędzania wolnego czasu i dbania o sylwetkę. To w eMI-Styl po raz pierwszy pojawił się Pilates, Joga, zajęcia na piłkach i stepach. Organizowałyśmy wieczory tematyczne z salsą czy flamenco w roli głównej! Działo się!

I jak to zwykle w takich historiach bywa, nastąpił nagły zwrot wydarzeń. Zostałyśmy zmuszone do zmiany lokalu, a moja wizja przyszłości firmy była różna od wizji mojej wspólniczki. Jak to mówią, po dobrym zawsze przychodzi lepsze, i tak powstała Femi Sfera. Powstała jako biznes rodzinny, ale przez pierwsze lata funkcjonowałyśmy jeszcze bez Eweliny, mojej córki.

E: Ja do Femi Sfery dołączyłam na stałe w 2013 r. Tak to bywa w życiu, że najpierw chce się spróbować czegoś samemu, na własną rękę. A przede wszystkim z daleka od rodziców!:) Jak już spróbowałam i poznałam trud własnej działalności w Krakowie, to założyłam później z przyjaciółką Klub Zabaw dla Dzieci Patataj w Dobczycach i częściej bywałam też w Femi Sferze. Na coraz więcej rzeczy miałam wpływ. Zaczęłam uczyć się programów graficznych i tworzyć wizytówki, ulotki, plakaty. Zaczęłam organizować małe eventy, najpierw na potrzeby firmy, potem dla lokalnej społeczności. Doszłam do wniosku, że nad pracę z dziećmi przedkładam pracę z dorosłymi ludźmi, a przede wszystkim Kobietami. Sprzedałyśmy Klub Patataj, a ja na dobre zadomowiłam się w Femi Sferze. Obecnie jestem odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowej i budowanie wizerunku Femi Sfery. Wciąż chętnie angażuję się i inicjuję różne wydarzenia w Dobczycach, głównie dla Kobiet.

G: Obecnie Femi Sferę tworzy kobiecy zespół pasjonatek swojego zawodu, które przede wszystkim lubią ludzi. Duży nacisk kładziemy na relacje w zespole, co przekłada się na dobrą atmosferę i samopoczucie Klientów. Jesteśmy firmą rodzinną i prorodzinną:) W Femi Sferze urodziło się już 5 dzieci! Mój mąż, będący dla mnie podporą i wsparciem, niedawno został oficjalnym współwłaścicielem Femi Sfery, a jego pomoc w firmie jest nieoceniona

E: Nie stoimy w miejscu, cały czas się rozwijamy. Chcemy zaskakiwać naszych Klientów innowacyjnością, oczarować ich doskonałą obsługą i oferować świetnej jakości usługi i produkty. Popełniamy błędy, uczymy się, pracujemy nad sobą – najważniejsze to nie spocząć na laurach!

G: W ostatnim czasie odkryłam nową dziedzinę kosmetologii i medycyny – podologię, którą od paru lat zgłębiam, by pomagać Klientom w problemach ze stopami. Jest to dla mnie fascynująca specjalizacja, której wciąż się uczę. Ciągły rozwój i edukacja są dla mnie priorytetem w zawodzie kosmetyczki.

Ewelina i Gosia: Zapraszamy Cię do naszego świata – damy Ci kobiece wsparcie, a przy tym zadbamy o Twoje zdrowie i urodę.