Trudno jest się odnaleźć w bogatej ofercie zabiegów kosmetycznych. Branżowe pojęcia i marki znane tylko profesjonalistom komplikują wybór. Przygotowałyśmy dla Was krótki przewodnik po zabieg kosmetycznych dostępnych w Femi Sferze, z klarownym podziałem na pory roku!

Okres jesienno-zimowy to odpowiedni czas na regenerację skóry po długotrwałym działaniu promieni słonecznych. Przesuszenie, pogłębione zmarszczki, rozszerzone naczynka, wiotka skóra, przebarwienia – to najczęściej pojawiające się problemy po okresie letnim. Jesienią jesteśmy przygnębieni brakiem słońca, szybciej odczuwamy zmęczenie, potrzebujemy poprawić nasze samopoczucie. Wizyta u kosmetyczki rozwiąże m.in. problem z pozbawioną blasku, szarą cerą oraz pozytywnie wpłynie na nasz nastrój. Z powodu mniejszej ekspozycji na słońce, jesienią rekomendujemy przede wszystkim zabiegi kwasowe oraz mikrodermabrazję. Dzięki szerokiej gamie peelingów kwasowych, możemy zaproponować zabiegi mające na celu głębokie złuszczenie naskórka, nawilżenie, odżywienie oraz regenerację skóry. Polecamy m.in.:

  • Ferul Peel
  • Amber Peel
  • Lacto Peel
  • Aza Peel

Zabiegiem złuszczającym martwy naskórek, dzięki zabiegowi skóra jest oczyszczona, odmłodzona, zostają usunięte niewielkie przebarwienia i zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny.